smart kid belt
Bezpieczeństwo

Czym jest Smart Kid Belt?

Urządzenie Smart Kid Belt to w pełni funkcjonalne i bezpieczne urządzenie pozwalające na przewożenie dziecka w samochodzie bez konieczności montowania fotelika czy podstawki. Jego duża zaletą jest kompaktowa wielkość, która pozwala na zabranie go ze sobą gdziekolwiek bez względu na rodzaj podróży. Ze względu na swoją innowacyjność Smart Kid Belt cieszy się rosnącą popularnością na całym Świecie zdobywając rynki m.in. USA, Japonii czy Korei Południowej.

Zalety urządzenia Smart Kid Belt

  • Urządzenie rośnie z dzieckiem! – Smart Kid Belt montuje się na pasie bezpieczeństwa i dzięki specjalnemu mechanizmowi regulacji urządzenia, jest ono w stanie dostosować się do  dzieci w grupie 2 i 3 czyli ważących od 15 o 36 kg, z reguły w wieku od 4 do 12 lat. Pod tym względem Smart Kid Belt jest najbardziej uniwersalnym urządzeniem przytrzymującym na rynku.
  • Kieszonkowy rozmiar – tylko 120 gramów wagi, co definiuje Smart Kid Belt jako zdecydowanie najlżejsze urządzenie do bezpiecznego przewozu dzieci na Świecie. Jest tak małe i lekkie, że zmieścimy je nawet w plecaku czy torebce.
  • Dla każdego – Jako, że Smart Kid Belt montujemy na pasie, to jesteśmy w stanie chronić nim bezpieczeństwo również starszych dzieci lub dorosłych niższego wzrostu.
smart kid belt
Smart kid belt preferowany jest dla dzieci w wieku 4-12 lat

Smart Kid SA laureatem nagrody Nikkan Jidosha Shimbun Supplies Grand Prix!

Jesteśmy niezmiernie dumni z powodu otrzymania tak prestiżowego wyróżniania naszego zespołu i urządzenia Smart Kid Belt jakim jest nagroda Nikkan Jidosha Shimbun Supplies Grand Prix! Branża motoryzacyjna w Japonii doceniła jakość urządzenia Smart Kid Belt. To szczególne wyróżnienie ponieważ Shimbun Supplies Grand Prix przyznawany jest najlepszym rozwiązaniom branżowym już od ponad 32 lat. Zostaliśmy wyróżnieni ze względu na pomysłowość oraz świetne wyniki sprzedażowe na japońskim rynku.