Subaru Forester
Samochód w firmie Samochody SUV

Subaru Forester w hybrydowej wersji

Subaru od zawsze znane było z rozwiązań, które w szczególny sposób dbały o potrzeby kierowców. Jednak dopiero teraz mamy do czynienia z sytuacją, w której osiągnięto pełnię komfortu, bezpieczeństwa oraz uniwersalności. E-boxer to prawdziwa rewolucja wśród samochodów Subaru – najlepiej widać to na przykładzie popularnego crossovera marki.

Hybryda: teraźniejszość, która spogląda w przyszłość

Subaru Forester to model wybierany w dużej mierze przez ten typ kierowców, którzy w nowoczesnych samochodach poszukują takich cech, jak komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa, elastyczność prowadzenia oraz minimalistyczny wygląd. Luksusowe wyposażenie czy ultranowoczesne gadżety nie są tak atrakcyjne, jak solidne zawieszenie oraz wydajnie pracujący silnik. Crossover ma pewne zadanie do wykonania – tym zadaniem jest podarowanie pewności i spokoju za kierownicą. Ciągłe udoskonalanie stosowanych w modelu rozwiązań musiało wreszcie doprowadzić do sytuacji, w której zyskamy możliwość wyboru pomiędzy silnikiem benzynowym a elektrycznym. Twórcy modelu wiedząc, jak ceniony za dotychczasowe pomysły był Forester, postanowili udoskonalić go o silnik w układzie e-boxer.

E-boxer – jeszcze większa przyjemność prowadzenia

Obecnie kierowcy mają możliwość wyboru pomiędzy jednostką benzynową a silnikiem elektrycznym. Forester dostosowany został do obecności dodatkowego elementu, nie tracąc przy tym nic ze swej charyzmy. Podwozie zostało dopasowane w taki sposób, aby trzymać auto w ryzach bez względu na ukształtowanie terenu. Obecnie można mieć wrażenie, że samochód prowadzi się jeszcze wygodniej. To z kolei bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo jazdy.

Nową odsłonę popularnego crossovera uzupełniono o dodatkowe systemy asystujące podczas kierowania pojazdem. Możliwość płynnego przechodzenia między napędami to kolejna, niewątpliwa zaleta modelu. Nie jest to samochód przystosowany do szybkiej i dynamicznej jazdy – jednak jak żaden inny daje poczucie pewności, że cokolwiek się wydarzy, możemy czuć się bezpiecznie i działać z korzyścią nie tylko dla siebie, ale także środowiska.