alfa romeo
Samochody SUV

Stelvio B-Tech: nowoczesność w zgrabnej formie

Zachwyty nad SUV-em Alfa Romeo wciąż nie cichną. To jeden z najczęściej nagradzanych samochodów miejskich, korzystający z nowoczesnych technologii z jednej oraz sprawdzonych rozwiązań w zakresie stylu z drugiej strony. Twórcom modelu udało się połączyć dwie sprzeczne natury: elegancką i drapieżną.

Śmiałość na czterech kołach

Alfa Romeo zaskoczyła rynek motoryzacyjny – zdecydowała się na odważny krok, będący odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących samochodów solidnych, dynamicznych, stylowych. Takich, które będą w stanie spełnić różnorodne potrzeby. Przy tym wszystkim marka pozostała wierna swoim przyzwyczajeniom. Nie zrezygnowała z charakterystycznych włoskich elementów, a wręcz przeciwnie: uwydatniła je, osiągając niewątpliwy sukces. Kierowcy mogli więc poczuć się dopieszczeni – otrzymali maszynę, która łączy w sobie włoską elegancję, mocarność i nowoczesność. Teraz każdy, kto zdecyduje się na Stelvio, może poczuć się za kółkiem pewnie i komfortowo.

Mroczna dusza Stelvio

Alfa Romeo nie byłaby sobą, gdyby nie zaproponowała kilku opcji wyposażenia. Wśród nich najmocniej oznacza się wersja B-Tech. Pozwala kierowcy na wybór elementów zwiększających wygodę oraz bezpieczeństwo na drodze. Wyróżnia się też ze względu na wygląd. Sylwetka jest znacznie bardziej mroczna od pozostałych, co jeszcze wyraźniej podkreśla drapieżność modelu. Kierowca, który zdecyduje się na to, aby zasiąść za kółkiem Stelvio B-Tech, zyska coś więcej niż komfort jazdy. To pewność siebie nieporównywalna z niczym innym. By robić wrażenie nie potrzeba wiele: wystarczą wysmakowane detale, minimalistyczne wykończenie, nowoczesna technologia, a wszystko to przyodziane w nieśmiertelną czerń. Wnętrze obite skórą i elegancką delikatną tkaniną tworzą wystrój wyjątkowy z każdej perspektywy. Trudno uwierzyć, że to wciąż pełnokrwisty SUV, patrząc na kokpit, którego nie powstydziłyby się najelegantsze marki samochodowe świata.