Leasing Peugeot
Leasing informacje

Leasing Peugeot – wybierz model dla siebie w atrakcyjnej ofercie finansowania

Leasing samochodu to naturalny wybór dla wielu przedsiębiorców, którzy potrzebują nowego, niezawodnego auta, a przy tym nie chcą angażować dużych środków na start. Ten rodzaj finansowania wciąż cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju, i to pomimo kilku niekorzystnych zmian w przepisach (m.in. faktyczny brak możliwości sprzedaży auta wykupionego z leasingu bez faktury). Bardzo ciekawą propozycją dla Twojej firmy może być leasing Peugeot – zarówno z gamy modeli użytkowych, jak i osobowych. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą właśnie ten rodzaj finansowania.

Dlaczego leasing?

Kto jak kto, ale przedsiębiorcy potrafią liczyć i wiedzą, że w większości przypadków leasing po prostu się opłaca. Ten rodzaj finansowania pozwala użytkować nowe auto przy minimalnym zaangażowaniu finansowym.

Podstawową zaletą leasingu jest możliwość zaliczenia wszystkich wydatków do kosztów uzyskania przychodu – dotyczy to zarówno wpłaty inicjalnej, jak i każdej raty czy kwoty wykupu pojazdu od leasingodawcy. W efekcie firma, która osiąga regularne przychody, korzysta z optymalizacji podatkowej, a ostateczny koszt auta jest niższy w porównaniu z zakupem gotówkowym.

Kolejną zaletą jest elastyczność leasingu. Parametry finansowania mogą zostać ściśle dopasowane do indywidualnej sytuacji leasingobiorcy w taki sposób, aby nie odczuwał on nadmiernego obciążenia z tytułu comiesięcznych rat.

Warto również dodać, że w ramach leasingu przedsiębiorca sukcesywnie spłaca wartość pojazdu, co – przy odpowiednio skonfigurowanej ofercie  – pozwala wykupić auto za symboliczną kwotę i swobodnie nim dysponować (np. wprowadzić je do działalności i dalej amortyzować).

Modele Peugeot w ofertach leasingu

Peugeot jest bardzo popularnym wyborem wśród przedsiębiorców, na co wpływ ma szeroki wybór modeli francuskiej marki. W gamie Peugeot znajdziemy zarówno samochody dla profesjonalistów, jak i komfortowe, oszczędne i efektowne modele osobowe.

W ofertach leasingu dostępne są m.in. Peugeot 308 (w wersji kombi to świetny samochód rodzinny), Peugeot 3008 (atrakcyjny crossover, który idealnie sprawdzi się w mieście), 5008 (efektowny SUV w długie trasy) czy 508 (jedno z najlepiej zaprojektowanych aut segmentu D).

Co ważne, w gamie modelowej Peugeot znajdują się już samochody z napędem elektrycznym, jak doskonały do miasta e-208 czy odpowiedni dla rodziny oraz małej firmy minivan e-Rifter.

Skonfiguruj parametry leasingu Peugeot w kilka minut

Leasing to bardzo dobry wybór dla przedsiębiorców, którym zależy na uproszczonej procedurze uzyskania finansowania, a tym samym na szybkim załatwieniu formalności. Dziś można nawet wyleasingować samochód bez wychodzenia z domu czy z biura.

Wystarczy wejść na iBemo – platformę internetową, która daje bezpośredni dostęp do najkorzystniejszych ofert leasingu Peugeot i innych marek dealerów Grupy Bemo. Na iBemo samodzielnie skonfigurujesz wszystkie parametry leasingu, dobierzesz opcje dodatkowe (np. ubezpieczenie), a umowę zawrzesz online. Gotowy samochód odbierzesz w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo w całej Polsce.

Już teraz wejdź na stronę ibemo.pl i znajdź najlepszą ofertę leasingu dla siebie.