Bolt partner Kraków
Informacje

Jak zostać kierowcą Bolta?

Przejazdy dzięki aplikacji Bolt stały się jednym z najpopularniejszych sposobów przemieszczania na obszarze wielkich miast. Klienci decydują się skorzystać z oferty Bolt, ze względu na konkurencyjne ceny, intuicyjność aplikacji oraz dużą ilość kierowców, co znacznie skraca czas oczekiwania na przejazd. Z czasem wielu klientów Bolt decyduje się na podjęcie współpracy z firmą, już na zasadzie kierowcy.

W jaki sposób można zostać kierowcą Bolt?

Osoby, które lubią mieć swobodę w pracy z pewnością rozważą podjęcie zatrudnienia jako kierowca Bolt. Na tym stanowisku, to kierowca ustala godziny, w których chce pracować za kółkiem i sam ustala swój grafik. Dodatkowo praca w Bolt jest dla wielu osób jedynym źródłem dochodu, ze względu na gwarancję wysokich zarobków. Chcąc zostać kierowcą Bolt, należy podać swoje dane personalne podczas rejestracji na stronie firmy, a następnie przyszły kandydat otrzymuje zaproszenie do podjęcia współpracy. Pierwsza weryfikacja jest pobieżna, dlatego Bolt decydując się na współpracę z danym kierowcą, poprosi o bardziej szczegółowe informacje. Kandydat będzie miał za zadanie przesłać skan dowodu osobistego oraz skan prawa jazdy, które obligatoryjnie musi mieć co najmniej od roku. Dodatkowo kierowca będzie poproszony o zaświadczenie o niekaralności, które nie może być starsze, niż sprzed trzech miesięcy. Firma będzie wymagać również zaświadczenia medycznego o przebyciu badań medycznych oraz psychologicznych, a także wpisu do CEIDG bądź też do KRS, NIP oraz VAT EU. Kolejną rzeczą, którą przyszły kierowca musi dostarczyć, jest zdjęcie profilowe, a także skan dowodu rejestracyjnego z ważnym przeglądem oraz OC pojazdu.

Kierowca Bolt Kraków

Jakie warunki musi spełniać pojazd, żeby został dopuszczony do współpracy?

Bolt dba o to, żeby użytkownicy mogli cieszyć się bezpieczeństwem oraz komfortem jazdy, dlatego też firma postawiła szereg kryteriów, które musi spełniać pojazd. Auto nie może być starsze niż z 2001 r., pojazd musi mieć cztery drzwi oraz cztery fotele, nie uwzględniając miejsca dla kierowcy. Pojazd nie może mieć także żadnych uszkodzeń. Dodatkowo auto powinno się dobrze prezentować. Kryteria samochodów mogą się od siebie różnić, w zależności od wyboru kategorii przejazdu (Comfort, XL, Bolt Pets oraz Protect).

Czy można zostać kierowcą Bolt bez działalności gospodarczej i pojazdu?

Kierowca, który nie ma działalności gospodarczej, jeśli tylko zgłosi się do partnerów Bolt, może podjąć współpracę. Zawierając współpracę partnerską, kierowca może liczyć na wypożyczenie pojazdu oraz pomoc na każdym etapie wypełniania wszystkich niezbędnych formalności związanych z rejestracją auta. Rozpoczęcie pracy z Bolt jest bardzo proste i może przynieść satysfakcjonujące wynagrodzenie, dlatego też warto podjąć współpracę z tą renomowaną marką z ugruntowaną pozycją na polskim rynku.