Słodycze Harry Potter
Informacje

Słodycze Harry Potter – jak wycisnąć jeszcze więcej z kultowej serii

W świecie Harry’ego Pottera wszystko jest niezwykłe. Trudno więc sobie wyobrazić młodego czarodzieja oraz jego przyjaciół, zajadających się najzwyczajniejszymi łakociami.

W świecie magii i czarodziejstwa słodycze mają niezwykłą moc. Mogą wpłynąć na zmianę wyglądu czy głosu, a słynne czekoladowe żaby mogą ot tak uciec przez okno. Fani Harry’ego Pottera marzą o tym, żeby spróbować choć trochę magicznej słodyczy. Na szczęście producenci łakoci znaleźli sposób na to, aby uraczyć fanów młodego czarodzieja słodyczami rodem z Miodowego Królestwa, jednocześnie zbijając na tym niemałą fortunę.

Słodycze Harry Potter – gratka dla fanów magii i czarodziejstwa

Każdy prawdziwy fan Harry’ego Pottera z pewnością przeczytał wszystkie siedem tomów przygód o młodym czarodzieju, jego przyjaciołach, a także największym wrogu, którym jest znany ze swojego okrucieństwa Lord Voldemort. Fenomen powieści J.K. Rowling tkwi w tym, że w niesamowitym, magicznym świecie pełnym zaklęć, autorka obsadziła w głównej roli zwykłych nastolatków, którzy oprócz nauki magii, uczą się podejmowania odpowiedzialnych i dorosłych decyzji.

Potyczki z magicznymi wrogami i nauka w szkole magii to niejedyne zajęcie młodych bohaterów. W międzyczasie prowadzą oni życie niemal zwykłych dzieci, a później zwykłych nastolatków. Cechą, która ich wyróżnia, jest oczywiście umiejętność czarowania, ale tym, co łączy wszystkich młodych ludzi, zarówno czarodziejów, jak i mugoli, jest zamiłowanie do wszystkiego, co słodkie. Każdy, kto czytał Harry’ego Pottera marzył o tym, aby móc tak jak on spróbować fasolek wszystkich smaków, czekoladowych żab, czy słynnego kremowego piwa. Marzenie fanów czarodzieja wreszcie może się ziścić za sprawą producentów słodyczy, którzy postanowili odtworzyć mugolską wersję słynnych łakoci.

Słodycze Harry Potter – sukces marketingowy

Umieszczenie logo słynnego bohatera na produktach kilkukrotnie zwiększa na nie popyt. Nie inaczej jest w przypadku słodyczy z logiem słynnego Harry’ego Pottera. Producenci słodyczy, którzy zdecydowali się na taki krok, odnieśli duży sukces. Każdy fan młodego czarodzieja, gdy tylko zobaczył produkt z logiem swojego idola, od razu zapragnął go mieć. Co ciekawe, sama zawartość produktu i jego walory smakowe stają się dla niektórych konsumentów sprawą drugorzędną. Najważniejsze dla fanów Pottera jest zasmakowanie odrobiny jego magii w naszym codziennym życiu.

Zobaczcie tutaj Slodycze z Harrym Potterem