ubezpieczenia Warta
Bezpieczeństwo Informacje

Grupa WARTA – ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i osobowe

Grupa Warta regularnie dba o swoich klientów, oferując kompleksową i pełną ochronę zdrowia. Systematycznie wprowadza do swojej oferty nowe produkty ubezpieczeniowe, aby zawsze sprostać oczekiwaniom i potrzebom najbardziej wymagających osób.

Jakie ubezpieczenia oferuje grupa Warta?

Na terenie całej Polski oferowane są polisy ubezpieczeniowe Warta. Ponad 20 tysięcy osób w jednostkach terenowych świadczy profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich ubezpieczeń. Klienci mogą korzystać z dostępnych placówek stacjonarnych albo zaprosić do swojego domu lub biura firmy multiagenta.

W ofercie dostępne są ubezpieczenia na życie, majątkowe i komunikacyjne oraz te o charakterze inwestycyjnym, a także ochronnym. Konsumenci mogą łączyć poszczególne produkty albo zdecydować się na usługi poszczególnych spółek.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku już od 1920 roku i od tego czasu dyktuje standardy na polskim rynku ubezpieczeń. To jedno z najstarszych i największych przedsiębiorstw ubezpieczeniowych w naszym kraju.

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. prowadzi swoją działalność od 1995 roku i oferuje zainteresowanym osobom ubezpieczenia indywidualne oraz grupowe na życie. Większość ofert skonstruowana jest tak, aby łączyć w sobie ochronę życia i zdrowia z gromadzeniem i pomnażaniem oszczędności. Posiadacze takich polis mogą także korzystać z szerokiego wyboru funduszy ubezpieczeniowych o zróżnicowanym profilu inwestycyjnym.

Najczęściej wybierane ubezpieczenia Warta to:

  • ubezpieczenia życia i zdrowia,
  • ubezpieczenia mieszkania,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej osób wykonujących zawód medyczny,
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej apteki,
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nauczycieli, wychowawców i opiekunów
  • polisy turystyczne.

Czy warto korzystać z ubezpieczeń Warta dla firm?

Ubezpieczenia Warta skierowane są również do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wykwalifikowani pracownicy posiadający niezbędną wiedzę i doświadczenie pomagają klientom w wyborze najlepszych polis dopasowanych do konkretnych potrzeb i oczekiwań danej firmy.

W ten sposób mogą zapewnić najlepszą ochronę i bezpieczeństwo w konkretnej, specyficznej branży. Dodatkowo zawsze przed podpisaniem umowy prowadzone są również negocjacje z towarzystwami, aby zyskać najlepsze warunki i indywidualnie dopasować polisę, a nawet cały pakiet ubezpieczeń.

Ubezpieczeniowy oddział Warty w Opolu.

Decydując się na stałą współpracę, klienci otrzymują gwarancję najlepszych warunków ubezpieczenia. Specjaliści od polis skutecznie doradzają, jak wybrać najtańszą i najkorzystniejszą ofertę zarówno dla osoby prywatnej, jak i dla klienta biznesowego.

Osoby zainteresowane ubezpieczeniami Warta mogą skontaktować się z agentem telefonicznie, aby zapytać o szczegóły oferty albo osobiście udać się do stacjonarnego punktu oddziału ubezpieczeniowego Warta w Opolu. Fachowcy w zaledwie kilka minut obliczą składkę ubezpieczeniową, zaprezentują konkretną polisę oraz zajmą się przygotowaniem całej dokumentacji. Jak widać, proces jest szybki i łatwy, bez niepotrzebnych i skomplikowanych procedur.