ramki pod tablice
Informacje

Ramki pod tablice sposobem na zwiększenie potencjału reklamowego Twojego samochodu

Sposobów na ozdobienie auta jest mnóstwo. Kierowcy często decydują się na wybór „specjalnego” lakieru bądź rozbudowany tuning, związany chociażby z montażem spojlerów, felg i wielu innych elementów. Samochód może zyskać na atrakcyjności także za sprawą mniej inwazyjnych metod.

Kryteria te doskonale spełniają ramki pod tablice rejestracyjne, które są nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne dla oka. Przytrzymają rejestrację, zabezpieczą ją przed uszkodzeniami, a przy okazji sprawią, że pojazd zyska dodatkowy element kosmetyczny. Oczywiście pod warunkiem, że dokonamy właściwego wyboru.

Ramki pod rejestracje – na co zwrócić uwagę?

Jak można się domyślić, omawiane produkty występują na rynku w wielu odmianach i konfiguracjach. Co więcej, są one bardzo zróżnicowane, przede wszystkim pod względem sposobu wykonania. Zdecydować możemy się między innymi na ramki z sitodrukiem, nadrukiem cyfrowym, a także ramki wypukłe 3D. Co wybrać?

Wiele zależy od naszych potrzeb i możliwości finansowych. Produkty z sitodrukiem są najtańsze, natomiast druk cyfrowy zapewnia nieco żywsze kolory i większą trwałość. Zdecydowanie najbardziej spektakularne okażą się natomiast modele 3D. Bardzo często decydują się na nie dealerzy luksusowych samochodów.

Bez względu na rodzaj wykonanego nadruku, zawsze warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego powstała ramka. Musi być on wytrzymały pod względem mechanicznym i odporny na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, intensywne zabrudzenia czy też promieniowanie UV. Do tego dodać należy również wymiary i różne kształty ramek. To wszystko trzeba przeanalizować przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

Ramki reklamowe – mobilna promocja biznesu

Omawiane produkty kupowane są nie tylko po to, aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć rejestracje i niejako ozdobić samochód. Ramki pod tablice to dla wielu przedsiębiorców także produkty reklamowe, pozwalające na prowadzenie działań marketingowych.

Jak to jest możliwe? Na powierzchni ramki znaleźć się może bowiem wiele elementów i informacji – logotyp, nazwa firmy, dane kontaktowe, a nawet hasło promocyjne. Wszystko to sprawia, że pojazd staje się mobilną reklamą, z którą kontakt mają przechodnie i inni kierowcy.

Z tego powodu na tego typu ramki decydują się między innymi właściciele wypożyczalni samochodów, dealerzy pojazdów, a także rozmaite firmy usługowe. Jeśli ramka zostanie wykonana w odpowiedni sposób, zwiększa się szansa, że ktoś ją zauważy. To natomiast pozwoli osiągnąć wyznaczony cel marketingowy.