dystrybutor wody
Informacje

Gdzie wynająć dystrybutor wody?

Pracownik powinien mieć stały dostęp do świeżej wody. Warto jednak wybierać oferty, które pozwolą jednocześnie zadbać o potrzeby podwładnych, o środowiska i o portfel firmy. Z tego powodu wielu pracodawców decyduje się na wynajem dystrybutora wody. Dzięki temu nie trzeba od razu kupować urządzenia, ale można je lepiej poznać i przekonać się, czy będzie wystarczające dla firmy.

Co daje wynajem dystrybutora?

Gdy zastanawiamy się nad wprowadzeniem do firmy bardziej ekologicznego rozwiązania niż woda butelkowana, warto rozważyć dystrybutor wody. Oczywiście, na początek można wybrać wynajem.

Dystrybutor będzie dostosowany do potrzeb danej firmy. Zawsze bowiem warto wziąć pod uwagę to, ile osób będzie z niego korzystało, gdzie zostanie umieszczony oraz, jakie dodatkowe funkcje mogą być konieczne.

Firma https://aquamo.com.pl/dystrybutory-filtrujace-wode wyśle specjalistów, którzy zajmą się instalacją oraz podłączeniem urządzenia w odpowiednim miejscu. Dzięki temu, że podłącza się je bezpośrednio do sieci wodociągowej, nie ma konieczności dokupowania kolejnych butki.

Czy warto wynająć dystrybutor wody?

Zdecydowanie tak. Jest to opłacalne rozwiązanie, które daje wiele korzyści. Przede wszystkim jest to tańsze i bardziej ekologiczne rozwiązanie niż kupowanie wody butelkowanej. Nie są generowane dodatkowe odpady plastikowe, z którymi gospodarka światowa wciąż sobie nie radzi.

Samo urządzenie jest wygodne w użyciu. Posiada bowiem wiele ciekawych funkcji. Przede wszystkim pozwala na generowanie wody zimnej, gorącej, a także gazowanej. A dostęp do wody jest bez ograniczeń przy wydajności 40-60 kubków na godzinę. Posiada też zabezpieczenie przed zalaniem gorącą wodą.

Gdy zakup własnego dystrybutora jest dosyć drogą inwestycją, a sami nie jesteśmy jeszcze przekonani do takiego rozwiązania, warto na początek postawić na wynajem. Dzięki temu można łatwo poznać zalety płynące z korzystanie z takiego rozwiązania.

Gdzie wynająć dystrybutor wody?

Niezbędnym elementem wyposażenia jest woda do biura, którą oferuje choćby firma Aquamo. Pozwala na korzystanie z dystrybutora filtrującego wodę w dobrej cenie. Koszty oczywiście zależą w dużej mierze od ilości urządzeń, jakie zostaną wzięte w dzierżawę. Jednak w porównaniu z wodą butelkowaną pozwala na oszczędzanie nawet kilkuset złotych miesięcznie.

Urządzenia posiadają nowoczesne rozwiązania obsługi oraz filtracji, co pozwala na cieszenie się pyszną, źródlaną wodą każdego dnia. Koszty są stałe każdego miesiąca niezależnie od ilości wypitej wody. Dzięki temu dystrybutor wody nadaje się zarówno do małych, jak i dużych firm.