osie saf
Informacje

Osie SAF – naprawa i regeneracja

Firma Daab axle service działa na rynku od wielu lat, oferta obejmuje w swoim zakresie naprawę oraz regnerację osi BPW, SAF, MERCEDES oraz ROR do naczep, przyczep i ciągników siodłowych. Warsztat posiada bardzo bogaty asortyment, wysoko stawia na jakość oraz standard świadczonych usług, bowiem liczy się przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie klientów. Dzięki ciężkiej pracy i doświadczeniu firma uplasowała sobie miejsce wśród liderów tej branży.

Bogaty i urozmaicony asortyment 

Firma z główną siedzibą w Kątach Wrocławskich specjalizuje się w naprawie i regeneracji osi różnego rodzaju, korzysta z najnowszych sprzętów i urządzeń. Zakład w swojej pracy stosuje nowoczesną technologię, dzięki czemu cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Współpracuje z renomowanymi producentami, a także z dostawcami na terenie całej Unii Europejskiej. Asortyment jest ciągle aktualizowany, dlatego korzystając z oferty firmy otrzymujesz dostęp do setki najpopularniejszych osi do naczep i przyczep, zarówno używanych jak i nowych. W ofercie znaleźć można takie osie do naczep i przyczep jak:

  • osie BPW, osie BPW ECO
  • osie BPW ECO PLUS, osie BPW ECO PLUS 2
  • osie JUMBO
  • osie SAF SKRB, osie SAF SKRS
  • osie SAF BI9, osie B9
  • osie MERCEDES TE5, osie TE4
  • osie ROR, osie SKRĘTNE
  • oraz wiele innych osi do naczep i przyczep

Naprawa usterek

Oferta warsztatu obejmuje również naprawę wszystkich usterek, warto zaznaczyć, iż usługa naprawy i regeneracji osi wraz z montażem i demontażem na naczepie realizowana jest w ciągu jednego dnia! Wszystkie przeprowadzane naprawy opierają się na sprawdzonych metodach oraz za pomocą materiałów najwyższej jakości. Podczas naprawy używane są specjalistyczne automaty spawalnicze oraz maszyny tokarskie, które posiadają wymagane parametry techniczne. Firma zajmuje się naprawą, która obejmuje: zerwane gwinty czopów osi, skrzywienia belek osi, skrzywienia czopów osi i zwrotnic. Oferowana usługa dotyczy także naprawy osi powypadkowych, wymiany podstaw, sworzni, wymiany czopów mostów VOLVO i RENAULT, wymiany simerbloków osi SAF i MERCEDES, a także regeneracji i naprawy osi skrętnych.

Części zamienne i gwarancja

Usługa daje również możliwość skorzystania z części zamiennych, nowych i używanych, w których skład wchodzą: piasty, łożyska, bębny, szczęki, okładziny, pierścienie ABS, oraz czujniki. Wśród dostępnych części zamiennych znajdziesz także zestawy naprawcze osi skrętnych oraz bogaty asortyment zacisków. Warto dodać, iż na wszystkie naprawy firma udziela rocznej gwarancji.

Jeśli zależy ci na profesjonalnej i kompleksowej naprawie bądź regeneracji Twojego pojazdu, to oferta firmy jest strzałem w 10! Zapoznaj się z dostępną ofertą na daab.com.pl i dokonaj właściwego wyboru!