narzędzia
Informacje

Tengtools: narzędzia warsztatowe z gwarancją jakości

Narzędzia Teng są sprzedawane na całym świecie w ponad 40 krajach. Prawa do znaku towarowego Teng Tools należą do szwedzkiego koncernu Luna. Oprócz tej marki Luna posiada kilka innych marek profesjonalnych narzędzi. Instrumenty tej marki są dobrze znane na całym świecie. Luna udziela dożywotniej gwarancji na całą gamę produktów TengTools. Co najlepiej świadczy o ich jakości.

Tengtools: rozpoznawalna marka narzędzi do warsztatu

Tengtools oferuje pełną gamę narzędzi ręcznych do naprawy i konserwacji pojazdów. Produkty pod marką Teng Tools zdobyły już międzynarodowe uznanie zarówno pod względem jakości i wykonania, jak i pod względem wzornictwa. TengTools to jedna z przewodnich marek profesjonalnych narzędzi.

Narzędzia Teng są dziś szeroko stosowane w różnych branżach na całym świecie. Gama narzędzi TengTools jest stale aktualizowana. Ulepszając swoje produkty, Luna słucha życzeń użytkowników. Dużo uwagi poświęca się kontroli jakości – Luna posiada własną bazę projektowo-badawczą, gdzie bezpośrednio kontroluje podstawowe parametry narzędzi wszystkich kategorii. Zespół R&D w Teng Tools opracowuje nowe projekty. Wiele z jej rozwiązań zostało opatentowanych i chronionych prawem autorskim w przodujących krajach przemysłowych świata.

TOP 5 narzędzi Tengtools, które przydadzą się w Twoim warsztacie

Asortyment produktów TengTools obejmuje narzędzia i sprzęt do przechowywania. Od momentu wprowadzenia produktów do sprzedaży w 1993 roku te profesjonalne zestawy narzędzi stały się najlepiej sprzedającymi się zestawami w Europie. Do tej pory sprzedano ponad 1 milion zestawów na całym świecie. Narzędzia są najpopularniejsze w Europie, Chinach, a także w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

W asortymencie narzędzi ręcznych Mecca Rosso znajdują się zestawy o rozmiarach główki 1/4″, 3/8″, 1/2″, 3/4″, 1″. Dostępne są zestawy tylko z głowicą, a także zestawy zawierające głowice i klucze, śrubokręty lub szczypce, każde z narzędzi zawartych w zestawie można nabyć osobno. Łączna liczba zestawów Mekka Rosso w różnych konfiguracjach sięga 25, co pozwala dobrać najbardziej optymalne narzędzie dla niemal każdego użytkownika w tej dziedzinie. Głowice i akcesoria wykonane są ze stali chromowo-wanadowej, wszystkie elementy są indywidualnie znakowane fabrycznie, w związku z tym wykluczone są spory dotyczące zobowiązań gwarancyjnych. W zestawie zastosowano grzechotki z obręczami 1/4”, 3/8” i 1/2” oraz grzechotki do dużych obciążeń z obręczami 3/4” i 1”. Unikalna, opatentowana konstrukcja i przyjazna dla użytkownika konstrukcja zestawów MR zdobyły wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień.

Produkty marki TengTools pojawiły się na polskim rynku i stosunkowo niedawno: są w sprzedaży od 2005 roku. Już w tym krótkim czasie stał się już narzędziem wysokiej jakości i łatwym w użyciu. Zostały docenione przez najlepsze firmy usługowe. Są wykorzystywane w warsztatach samochodowych przez profesjonalistów, a także amatorów majsterkowania. Bardzo często można je spotkać na stacjach diagnostycznych i w wyspecjalizowanych punktach usługowych.

Klucz dynamometryczny 1/2″ 40-200Nm L-P TengTools

Klucz dynamometryczny TengTools 1/2 DR 40 – 200 Nm T27200N 49766 to narzędzie do demontażu z łącznikami, które mają precyzyjne ustawienie momentu obrotowego. Klucz składa się z grubej rurki ściennej, grzechotki 1/2″ i dwuczęściowej rękojeści. Produkt jest dostarczany w plastikowej walizce, która gwarantuje trwałość i odporność produktu na przypadkowe uszkodzenia.

Klucz dynamometryczny płaski 22mm 42Nm do klimatyzacji Teng Tools

Klucz dynamometryczny płaski 22mm 42Nm do klimatyzacji TengTools nadaje się do stosowania w mosiężnych połączeniach kielichowych w klimatyzacji i chłodnictwie. Wyprodukowano zgodnie z normą ISO6789-1992. Ma wstępnie ustawiony moment obrotowy: 42 Nm. Rozmiar klucza: 22 mm pasujący do nakrętki 3/8 cala. Waga to 0,428 kg. Dokładność ± 4%.

Wkrętak dynamometryczny 1/4″ 1-5 Nm 1492SD TengTools

Wkrętak dynamometryczny służy do precyzyjnego dokręcania śrub i wkrętów. Sprzedawany jest z napędem 1/4 i adapterem do bitów 1/4. Nadaje się np. do mechaniki precyzyjnej, elektroniki itp. Tolerancja ± 6%. Dostarczany w plastikowym pudełku. Zakres momentu obrotowego ISO: 1-5 Nm Napęd na bity: 1/4 cala.