najem bus mercedes
Informacje Wynajem samochodów

Mercedes bus na wynajem – sposób na fajne wakacje z rodziną

Pandemia koronawirusa, zamknięcie gospodarki i związane z nimi zmiany i obostrzenia wydatnie wpłynęły na wiele aspektów naszego życia. Zmianie uległo nie tylko nasze codzienne życie, ale również sposób, w jaki podróżujemy i spędzamy wakacje.

Pandemia koronawirusa, zamknięcie gospodarki i związane z nimi zmiany i obostrzenia wydatnie wpłynęły na wiele aspektów naszego życia. Zmianie uległo nie tylko nasze codzienne życie, ale również sposób, w jaki podróżujemy i spędzamy wakacje. W tym roku zdecydowana większość z nas wakacje spędzi w Polsce, a do celu podróży dotrze samochodem. Ciekawą opcją jest wynajęcie busa i udanie się w trasę wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

Bus na wakacje – dlaczego to fajna opcja?

Wyprawa własnym środkiem transportu daje wiele korzyści. Możesz zaplanować trasę swojej podróży dokładnie tak, jak planujesz. Własny pojazd pozwala na swobodne zatrzymywanie się w dowolnym miejscu, eksplorację wybranych miejsc i podróżowanie w gronie najbliższych. Podczas takiej wyprawy w mniejszym stopniu odczuwa się ograniczenia wynikłe z reżimu sanitarnego – nie trzeba przez cały czas podróżować z założoną maską, zachowywać dystansu od pasażerów (którzy są przecież naszymi znajomymi) – łatwiej więc wczuć się w wakacyjny klimat wyprawy.

My Polacy lubimy oszczędności, a szczególnie, jeśli nie odbijają się na warunkach podróży. Podróż luksusowym busem i rozdzielenie kosztów podróży między 8 osób znajdujących się w samochodzie to jeden z najprostszych sposobów na obniżenie wydatków na paliwo, jednocześnie zapewniając sobie i swoim przyjaciołom podróż w komfortowych warunkach. Doliczając do tego możliwość zabrania ze sobą dużych bagaży, dzięki którym można zaoszczędzić na niektórych wydatkach na miejscu i powrotu ze świeżo zakupionymi pamiątkami, uzyskujemy idealne wakacyjne połączenie. Między innymi na to możemy liczyć, wybierając się w podróż Mercedesem Vito. Jeśli nie należysz do szczęśliwych posiadaczy takiego samochodu, warto byś rozważył jego wynajem.

Wynajem Mercedesa Vito na wakacje

Być może nie posiadasz samochodu w ogóle. Możliwe, że posiadane przez Ciebie auto jest niewielkich rozmiarów, albo nie wydaje Ci się, by jego stan techniczny pozwalał na dalekie wyprawy. Nie oznacza to jednak, że masz sobie odmawiać wakacyjnej wyprawy z bliskimi – i to w komfortowych warunkach. Najłatwiejszą opcją na wygodne podróżowanie oszczędnym i komfortowym samochodem o sprawdzonym stanie technicznym jest wynajem busa. Decydując się na wypożyczony samochód, zyskujesz pewność co do nienagannego stanu technicznego i działania pojazdu. Samochód trafi w Twoje ręce w idealnym stanie technicznym, dzięki czemu podróż będzie przyjemna i bezproblemowa.

Dlaczego właśnie Mercedes Vito jest dobrym wyborem? Według opinii wypożyczalni busów Vitorent od lat ten model Mercedesa cieszy się opinią ekonomicznego i bardzo wygodnego pojazdu. Wyposażone w nowoczesne jednostki wysokoprężne pojazdy zużywają niewiele paliwa, zwłaszcza na dłuższych trasach, które przecież najczęściej pokonujemy podczas wakacyjnych wyjazdów. Są przy tym wystarczająco dynamiczne, a doskonałe wyciszenie kabiny pozwala na podróż w komfortowej ciszy – czyli idealnych warunkach na rodzinne i towarzyskie rozmowy. Vito to również model wyposażony w wiele udogodnień, począwszy od sprawnie działającej klimatyzacji, świetnego nagłośnienia, ergonomicznych foteli i zagłówków, dzięki czemu nawet bardzo długie trasy nie będą skutkowały zmęczeniem podróżnych.

Czy wynajęcie busa na wakacje to droga opcja?

Myśl o wynajęciu samochodu na wakacje w oczach wielu uchodzi za przejaw rozrzutności i chęci zaimponowania bogactwem. Jednak w rzeczywistości wynajem busa nie kosztuje tyle, ile w powszechnych wyobrażeniach, a po przeliczeniu wszystkich kosztów okazuje się jedną z najbardziej ekonomicznych opcji. Dzięki możliwości zabrania aż 8 osób i rozdzielenia pomiędzy nich kosztów podróży, wydatki na paliwo nierzadko wynoszą mniej, niż w przypadku podróży dwoma samochodami osobowymi. Odchodzi również konieczność wykupowania Assistance, w które wyposażone są wynajmowane busy. Przed wyruszeniem w trasę nie trzeba specjalnie przygotowywać samochodu – odpadają więc kosztowne wizyty u mechanika i ewentualne naprawy. Wspólna wyprawa busem to również świetny sposób na spędzenie czasu z większą grupą znajomych – a przecież nie sposób przeliczyć to na pieniądze.

Wypożyczalnie busów Mercedes Vito w świetnym stanie technicznym znajdziesz na stronie http://wynajem-busow.waw.pl/