ciągnik siodłowy leasing
Leasing samochodów ciężarowych

Leasing ciągników siodłowych

Ciągnik siodłowy to pojazd, który stosuje się do ciągnięcia innych pojazdów bez napędu, czyli naczep. Naczepa połączona jest z ciągnikiem siodłowym za pomocą siodła. Pojazdy te wykorzystywane są przez przedsiębiorców w transporcie, gdyż mogą przewozić towary o większym obciążeniu niż standardowe samochody ciężarowe. Jesteś przedsiębiorcą i planujesz zakup ciągnika siodłowego do swojej floty.

Ciągnik siodłowy to pojazd, który stosuje się do ciągnięcia innych pojazdów bez napędu, czyli naczep. Naczepa połączona jest z ciągnikiem siodłowym za pomocą siodła. Pojazdy te wykorzystywane są przez przedsiębiorców w transporcie, gdyż mogą przewozić towary o większym obciążeniu niż standardowe samochody ciężarowe. Jesteś przedsiębiorcą i planujesz zakup ciągnika siodłowego do swojej floty?

Trudności w finansowaniu ciągnika siodłowego?

Legenda głosi, że trudno taki zakup sfinansować. Jest to informacja, jak najbardziej niezgodna z prawdą. Najlepszym i najbardziej optymalnym rozwiązaniem, gdy przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na zakup sprzętu za gotówkę, jest leasing. Ta forma finansowania jest bardziej korzystna niż kredyt. Leasing pozwoli na zachowanie środków i wykorzystanie ich przy innych inwestycjach. Pozwala na zachowanie płynności finansowej. Elastyczne podejście naszej firmy pozwoli na dobranie warunków nawet dla najbardziej wymagającego Klienta.

Warunki leasingowania ciągnika siodłowego

Pierwszym i bardzo ważnym warunkiem skorzystania z naszej oferty, jest wpłacenie wymaganej kwoty minimalnej od 10% wartości sprzętu. Okres leasingowania jest dobrany do potrzeb Klienta. Może być krótki, jeśli klient chce, jak najszybciej zakończyć okres finansowania albo długi (nawet do 84 miesięcy), jeśli chce, aby rata leasingowa była najniższa z możliwych. Ze swojej strony oferujemy szeroki wybór modeli zarówno z polski, jak i z zagranicy. Tak, właśnie. Nie pomyliłeś się. Możemy Twój sprzęt ściągnąć z zagranicy. W ramach umowy leasingowej otrzymasz ubezpieczanie OC, AC i NW oraz całkowicie darmową wycenę.

Od wielu lat oferujemy Państwu nasze usługi. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaproponować warunki dogodne dla Klientów. Wychodzimy Klientowi naprzeciw, doradzając formę leasingu. Po przysłaniu przez Klienta dokumentów rejestracyjnych bardzo szybko otrzymuje decyzję leasingową, co pozwala na podpisanie umowy. Klient wnosi swój wkład finansowy i zakupujemy wybrany przez niego ciągnik siodłowy. Jeśli zakup dokonany jest za granicą, zapewniamy opiekę nad całym procesem realizacji umowy. Pomagamy w załatwieniu formalności zarówno w kraju, jak i za granicą. Dodatkową zaletą przemawiającą za wyborem leasingowania jest ograniczenie formalności do minimum, a warunki są zwięzłe i klarowne. Zakupując ciągnik siodłowy, poprawisz efektywność swojej pracy. My dołożymy wszelkich starań, aby ułatwić i przyśpieszyć proces zakupu wybranej maszyny.