kredyt gotówkowy online
Kredyty

Kredyt gotówkowy w 2021. Co trzeba wiedzieć?

Kredyt gotówkowy to coraz bardziej popularna forma finansowania różnych potrzeb, takich jak np. wyjazd na wakacje, remont domu lub zakup nowego sprzętu. Zaletą kredytów gotówkowych jest swoboda w sposobie wydatkowania środków, co oznacza że można je przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, bez konieczności informowania o tym banku. Na rynku dostępna jest szeroka oferta kredytów gotówkowych, które różnią się m.in. wysokością oprocentowania i prowizji, okresem kredytowania, czy sposobem spłaty rat. W związku ze zbliżającym się kolejnym rokiem mogą pojawić się nowe potrzeby, np. sfinansowanie wyjazdu na ferie zimowe. Przygotowując się do zaciągnięcia kredytu gotówkowego w 2021 roku, warto skorzystać z pomocy portalu finansowego get-money.pl, gdzie za darmo można porównać najbardziej aktualne oferty kredytów gotówkowych. 

Oferta kredytów gotówkowych

Portal get-money.pl przedstawia porównanie kilkudziesięciu kredytów gotówkowych, wśród których można znaleźć także produkty dostępne na dowód osobisty lub oświadczenie. Bardzo wygodną formą są kredyty gotówkowe online udzielane na podstawie wniosku złożonego przez internet, które gwarantują szybki zastrzyk gotówki bez wychodzenia z domu. Co ważne, po kredyt gotówkowy możesz sięgnąć zarówno w sytuacji gdy potrzebujesz szybkiej gotówki w niewielkiej kwocie, jak i w razie zapotrzebowania na dużą sumę pieniędzy (nawet do 300 tys. złotych). O duże sumy można starać się także wnioskując online. Wypłata kredytu zwykle następuje w ciągu 1 dnia roboczego. Kredyty gotówkowe są udzielane na okres nawet do 120 miesięcy, co umożliwia dopasowanie wysokości raty do możliwości budżetu kredytobiorcy.

Zalety kredytów gotówkowych:

  • możliwość wydatkowania na dowolny cel,
  • wysokie kwoty kredytów,
  • długi okres kredytowania,
  • możliwość załatwienia formalności online,
  • szybkie uruchomienie kredytu.

Jak wybrać optymalny kredyt gotówkowy?

Za pośrednictwem portalu get-money.pl można skorzystać z darmowej porównywarki kredytów gotówkowych, która prezentuje zestawienie ofert bankowych z uwzględnieniem najważniejszych parametrów, takich jak wysokość oprocentowania, prowizji i RRSO, kwota kredytu o którą można się ubiegać, maksymalny okres spłaty, możliwość załatwienia formalności online. Ranking kredytów gotówkowych get-money.pl jest aktualizowany codziennie. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z kalkulatora, który dopasuje oferty kredytowe do określonej maksymalnej wysokości raty kredytowej, którą kredytobiorca jest w stanie spłacać miesięcznie. Na stronie prezentowane są także oferty promocyjne, takie jak tanie kredyty gotówkowe online

Planujesz wyjazd na ferie zimowe lub wczasy zagraniczne? Chcesz wyremontować mieszkanie lub dom? Marzysz o nowym smartfonie, laptopie lub telewizorze? Twoje plany i marzenia mogą się szybko spełnić – nie musisz czekać aż uzbierasz pieniądze.  Wystarczy zajrzeć na stronę get-money.pl i porównać oferty kredytów gotówkowych, a następnie wybrać najlepszy dla Ciebie.