alfa romeo
Samochód w firmie

Dwie twarze Stelvio: B-Tech i Executive

Trudno wybierać między doskonałym a doskonalszym. Jest to możliwe chyba tylko w przypadku Stelvio – SUV-a, który zawładnął sercami europejskich kierowców. Popularność modelu nie słabnie, a wręcz przeciwnie: jest to obecnie jedno z najchętniej wybieranych aut miejskich.

Skąd bierze się tak duża popularność tego modelu Alfy Romeo? Przede wszystkim z możliwości, jakich jest gwarancją. Każdy, bez względu na preferencje dotyczące codziennej jazdy, może dostosować auto do swoich oczekiwań. Służą temu ekskluzywne wersje wyposażenia. Przyjrzyjmy się tym najciekawszym.

B-Tech: nowoczesność w każdym calu

Agresywność detali zastosowanych w wersji wyposażenia B-Tech to ogromny atut tego modelu. Na uwagę zasługują zwłaszcza te elementy, które dopełniają nowoczesne wykończenie Alfy Romeo. Stelvio nabiera dzięki nim indywidualnych, mocnych cech, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Reklingi dachowe świadczą o sportowym charakterze auta, a otulone czernią obudowy lusterek wzmacniają ten efekt. Do tego warto wspomnieć o ciemnych obramowaniach szyb bocznych i czarnym grillowaniu. B-Tech jest mroczny i konkretny. Jego zarys trudno pominąć wzrokiem, ponieważ zachwyca i zniewala od pierwszych sekund.

Executive: doskonałość na zawołanie

Wysokiej jakości sportowe detale – tak pokrótce można zdefiniować tę wersję wyposażenia Stelvio. Doskonałe jest wszystko, co mamy w zasięgu wzroku. O kunszcie wykonania świadczą m.in. 19-calowe obręcze kół, które czynią z modelu rasowego zdobywcę ostrych zakrętów, a także b-Xenonowe światła przednie o intrygującym zmysłowym kształcie. Dzięki tym niewielkim elementom Stelvio Executive zyskuje zupełnie inne oblicze – takie, obok którego trudno przejść obojętnie. Wnętrze również nie pozostawia miejsca na niedomówienia. Czarna, obita delikatną skórą kierownica czy siedzenia dostępne w trzech wersjach kolorystycznych to kolejne, godne uwagi elementy wyposażenia tej rasowej Alfy Romeo.