Wybierz Volkswagena Arteon i wyróżnij się
Samochody

Wybierz Volkswagena Arteon i wyróżnij się

Volkswagen Arteon jest flagowym modelem niemieckiej marki, zaliczanym do klasy premium. Wyposażony w bardzo zaawansowane systemy, zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Czym wyróżnia się Volkswagen Arteon?

Nazwa Arteon powstała z połączenia słów: sztuka i wieczność i dotyczy modelu samochodowej marki Volkswagena. Pojazd wyróżnia się nowoczesnym designem, zaawansowaną technologią i wysoką jakością. To samochód z charakterem, ze względu na imponujące osiągi. Silnik Arteona ma moc 150 KM i napęd na przednie koła, co w praktyce oznacza komfort prowadzenia i odpowiednią dynamikę jazdy. Volkswagen Arteon wyposażony jest w asystenta hamowania, wspierającego kierowcę podczas wykonywania manewrów. Pozwala uniknąć zderzenia z innym autem, dzięki systemowi monitorującemu.

Samochód ma wmontowane dynamiczne kierunkowskazy, dzięki którym światła migają w kierunku, w którym kierowca zamierza skręcić. Ta funkcja bezpieczeństwa jest doskonałym rozwiązaniem dla innych użytkowników dróg, ponieważ zapewnia im lepszą widoczność wykonywanego manewru. System odgrywa ważną rolę, szczególne na skrzyżowaniach, gdzie jest sygnalizacja świetlna, która często rozprasza kierowców. Oprócz zaawansowanych technologicznie funkcji warte uwagi jest też wygodne i przestronne wnętrze auta, zapewniające przyjemne podróżowanie.

Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen Arteon R w wersji kombi Shooting Brake ma innowacyjny design, przez co jest uznawany za ekskluzywny model. Elegancji dodają bezramkowe drzwi. Szyby, zarówno przednie, jak i tylne są połączone z karoserią pojazdu, bez widocznych ramek. Takie rozwiązanie producenci stosują w samochodach klasy premium, by podnieść ich estetykę. Auto Volkswagen Arteon Shooting Brake, pomimo że jest wersją kombi, doskonale się prezentuje. Dzięki przestrzeni bagażowej jest bardziej funkcjonalny w użytkowaniu niż wersja Arteon.

Wnętrze zostało odpowiednio zaprojektowane i starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc podróżuje się wygodnie i dynamicznie. Osiągi Arteon Shooting Brake zależą od wersji silnikowej i rodzaju napędu. Największą moc silnika – 280 KM i prędkość powyżej 250 km/h, ma model Volkswagen Arteon Shooting Brake 2.0 TSI. Samochód wyposażony jest w funkcje bezpieczeństwa i asysty kierowcy oraz w systemy: nawigacji satelitarnej (GPS), multimedialny z ekranem dotykowym, parkowania, napędu i stabilizacji oraz uruchamiania pojazdu bez klucza. Arteon Shooting Brake posiada elektrycznie regulowane fotele (podgrzewane przednie i tylne), klimatyzację. Kombi jest atrakcyjną opcją dla rodziny.