Stelvio Executive
Informacje

Stelvio Executive – dla koneserów luksusu

Minęło już trochę czasu od debiutu pierwszego takiego SUV-a, ale zachwyty wciąż nie milkną. Alfa Romeo, marka znana dotychczas z filigranowych sportowych aut dała się poznać jako znacznie bardziej nieprzewidywalna i nadążająca za trendami niż przypuszczano. Coraz nowsze wersje wyposażenia pokazują, że włoski koncern nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i chętnie zaskakuje nas kolejnymi pomysłami na wygodną i dynamiczną jazdę.

Wbrew wszystkiemu i wszystkim

Stelvio jest modelem dość masywnym i wymagającym, jeśli chodzi o wykończenie. Obecnie, w dobie rozwiązań ergonomicznych wydaje się, że to auto nie pasuje do tego, co chcemy demonstrować poprzez samochód, którym poruszamy się na co dzień. Oprócz wyglądu  SUV od Alfa Romeo spełnia wszystkie oczekiwania dotyczące tego, w jakim stylu powinno się dziś jeździć i jak ważne jest, aby pamiętać nie tylko o sobie, ale także pozostałych uczestnikach ruchu. Wygoda to podstawa – zdaje się mówić Stelvio. Twórcy modelu zrobili wiele, aby dbałość o komfort jazdy była widoczna w każdym elemencie. Najwięcej w tej kwestii ma to powiedzenia wersja wyposażenia znana jako Executive. To właśnie dzięki niej kierowca może poczuć, że może więcej i lepiej niż dotychczas.

Executive – Stelvio dla wymagających

Alfa Romeo wie, jak dogodzić swoim klientom. Samochody marki są dopieszczane w najmniejszym szczególe. Nie stronią od nowinek technicznych, ale chętnie stawiają na sprawdzone rozwiązania – a zatem takie, za które kierowcy pokochali te włoskie auta. Stelvio, mimo znacznych różnic w stylu, wyraźnie nawiązuje do filozofii marki, która  stawia na elegancję, lekkość i nowoczesność. Oryginalny design jest widoczny w każdym detalu. To wszystko uzupełnione zostaje o technologię – w pewien sposób równie subtelną i zarazem wyrazistą, co wyposażenie Stelvio. Kierowca, oprócz przemyślanego wnętrza, otrzymuje coś więcej – włoską unikatową elegancję.