leasing sprzętu wodnego
Leasing sprzętu wodnego

Leasing sprzętu wodnego

Posiadanie sprzętu wodnego staje się coraz bardziej modne. O zakup łodzi motorowych i łodzi rybackich starają się również przedsiębiorcy, którzy wykorzystują sprzęt wodny w swoim przedsiębiorstwie. Zarówno rybak prowadzący małą działalność, jak i duży przedsiębiorca mogą zakupić wybrany sprzęt, korzystając z najdogodniejszej formy finansowania.

Leasing czy kredyt na zakup sprzętu wodnego?

Najbardziej optymalną formą finansowania jest leasing. Dlaczego? Przy leasingu stosuje się dużo mniejszą ilość wymagań i wymogów, jakie klient musi spełnić, więc łatwiej go otrzymać. Dodatkowo zawarcie umowy leasingowej nie zmniejsza zdolności kredytowej, więc ewentualne zadłużenie nie wzrasta. Przy tej formie nie ma konieczności wykupowania dodatkowych ubezpieczeń, więc koszty od początku są mniejsze. Przy leasingu można wykazać się dużo większą elastycznością, co do długości okresu leasingowego oraz wysokości opłaty. Można wynegocjować bardzo korzystne ceny zakupu sprzętu wodnego, wykorzystując często duże znajomości i doświadczenie leasingodawcy. Okres wydania decyzji o przyznaniu leasingu jest o wiele krótszy niż decyzji o kredycie, co za tym idzie szybciej otrzymasz zakupiony towar. Znika również problem z rejestracją i zakupem ubezpieczenia, gdyż pomagamy na każdym etapie transakcji. W razie pojawienia się problemów finansowych, można przenieść prawa na inny podmiot.

Szczegóły leasingu sprzętu wodnego

Co robić, aby dostać leasing? Najpierw wybierz sprzęt wodny, który chciałbyś leasingować. Możesz tutaj zdać się na doradztwo z naszej strony. Następnie dostarcz potrzebne dokumenty i wniosek rejestracyjny do nas, a wydamy szybko decyzję leasingową. Następnie podpisujemy umowę i zakupujemy wybrany towar. Można w ten sposób sfinansować jachty żaglowe i motorowe, łodzie motorowe oraz łodzie rybackie. Początkowa wpłata własna to od 10% ceny zakupionego sprzętu, zaś okres spłaty może trwać nawet do 72 miesięcy. Można zakupić sprzęt zarówno z polski, jak i z zagranicy. Zapewniamy w ramach umowy potrzebne ubezpieczenia. Od sprzętu wodnego możesz odliczyć 100% VAT.