automaty vendingowe leasing
Leasing automatów

Leasing automatów vendingowych

Branża automatów vendingowych to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w współczesnym biznesie. Najprościej mówiąc, vending to sprzedaż towarów bez bezpośredniego udziału sprzedawcy. Automaty zapewniają dostęp do sprzedawanych dóbr lub usług 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Branża ta przyszła do Polski z krajów najbardziej rozwiniętych, takich, jak: Japonia czy Stany Zjednoczone.

Wygoda, szybkość obsługi, dostępność i sprawne zakupy powodują, że działalność w tej branży jest interesem bezpiecznym, stabilnym, a co najważniejsze – opłacalnym. Co możesz sprzedawać? Najczęściej sprzedawane w ten sposób są, np. napoje, przekąski, kanapki, gadżety, itp. Jeśli patrzeć szeroko i brać pod uwagę również usługi, do automatów vendingowych możemy zaliczyć również: parkometry, budki fotograficzne, paczkomaty czy biletomaty. Sieć automatów nie jest w Polsce tak rozwinięta, jak w innych krajach UE, co stanowi szansę dla przedsiębiorców, którzy chcą wkroczyć na ten obiecujący rynek.

Forma sfinansowania

Najbezpieczniejszą i najelastyczniejszą formą finansowania jest leasing. Czym leasing przewyższa tradycyjny kredyt? Mniejsze wymagania, co do warunków spełnionych przez klienta pozwala na szybsze i łatwiejsze finansowanie. Nie obciążasz swojej zdolności kredytowej i zmniejszasz koszty, gdyż nie trzeba wykupować dodatkowych zabezpieczeń. Większa elastyczność zarówno okresu leasingowego, wysokości raty oraz niskie wpłaty własne. Możesz wykorzystać kontakty i rabaty leasingodawcy, co powoli uzyskać niższą cenę za produkt. W razie problemów finansowych można przenieść własność na inny podmiot.

Zalety leasingu w naszej firmie:

  • dopasowany do potrzeb klienta okres leasingowy,
  • niskie wpłaty własne,
  • duży wybór maszyn i producentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy,
  • można sfinansować zakup nowych bądź używanych automatów zarówno od dostawcy krajowego jak i zagranicznego,
  • do wyboru są dwa warianty leasingowe: operacyjny lub finansowy,
  • gwarantujemy darmową wycenę automatów.

Wszystko zorganizujemy szybko i sprawnie. Skontaktuj się z nami. Doradzimy, jaka jest najlepsza forma finansowania wybranego automatu lub kilku automatów. Wyślesz wypełniony wniosek rejestracyjny, a szybko udzielimy Ci odpowiedzi. Potem to już tylko zakup i transport. Najczęściej cały proces trwa zaledwie kilka dni.