słodycze reklamowe
Informacje

Cukierki reklamowe i budowanie marki

Kluczem do dobrej identyfikacji wizualnej firmy jest budowanie pozytywnych skojarzeń. A większość ludzi uwielbia słodycze – poprawiają nastrój i sprawiają, że czujemy się szczęśliwsi. Dlatego właśnie świetnym sposobem na efektywną reklamę są cukierki reklamowe. Pozwalają połączyć reklamę z chwilą przyjemności – logo firmy zostaje zapamiętane w miłej atmosferze.

Subtelny sposób na reklamę

Oferując potencjalnym klientom długopisy czy notatniki firma ryzykuje, że nie wykorzystają oni tych gadżetów. Mało kto jednak z czasem nie sięgnie po cukierka – a to z kolei sprawi, że w naturalny i nienachalny sposób przypomni mu się marka, której logo znajduje się na opakowaniu. 
Dodatkowo po cukierki znajdujące się np. w sklepie chętnie sięgają dzieci, przynosząc do domu… reklamę!

Pyszne i uniwersalne

Cukierki reklamowe slodkie.com mogą być wykorzystane w rozmaitych działaniach promocyjnych – na przykład podczas imprez masowych czy targów. Mogą być także traktowane jako atrakcyjny nośnik komunikacji firmy, gdy są wystawione w biurze lub sklepie, bądź rozdawane uczestnikom spotkań lub konferencji.
Posiadamy w ofercie rozmaite rodzaje cukierków: od tradycyjnych krówek, przez twarde oraz nadziewane karmelki lub marmoladki owocowe.   

Słodki sposób na sukces

Przykładamy szczególną wagę do najwyższej jakości naszych produktów oraz starannego wykonania opakowań, z doskonale wyeksponowanym logotypem reklamowanej firmy. Dzięki naszej pasji i doświadczeniu jesteśmy wstanie sprostać najwyższym wymaganiom.
Zamówienie cukierków reklamowych w slodkie.com jest wyjątkowo proste – wystarczy przygotować projekt grafiki, która ma się znaleźć na opakowaniu i przesłać go do nas wraz z wypełnionym formularzem zamówienia, dostępnym na naszej stronie internetowej. 

Nie tylko dla firm

Cukierki reklamowe slodkie.com są idealne nie tylko jako reklama działalności czy marki. Doskonale sprawdzą się również na inne okazje, takie jak święta, urodziny czy komunia. Są też świetnym drobiazgiem, który Młoda Para może zamówić na swoje wesele lub w charakterze słodkiego upominku dla gości. Nie ma bowiem lepszego sposobu na podziękowanie bliskim osobom niż krówki czy czekoladki w niecodziennym opakowaniu.

W naszym asortymencie posiadamy wyjątkowo szeroką gamę słodyczy – od krówek i żelków po klasyczne karmelki oraz doskonałej jakości czekoladki. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i już dziś zamów doskonałe, wysokiej jakości cukierki w opakowaniach z nadrukowanym logo, przygotowanych ze szczególną dbałością o każdy detal.